Březen 2012

Anketa 2

16. března 2012 v 13:01 | vv
;))

Anketa 1

16. března 2012 v 13:00 | vv
:))

Ema Watson

2. března 2012 v 13:09 | Vejnyss
Novej filmeček!!!

Slušňačka Emma Watson si konečně zahraje zlobivku - mladou lupičku

1.03.2012 21:50 Britská herečka Emma Watson, představitelka kouzelnice Hermiony ve filmovém zpracování příběhů o čarodějnickém učni Harrym Potterovi, si zahraje ve snímku The Bling Ring o mladých lupičích v Los Angeles. Uvedl to dnes na webu britský deník The Guardian. Filmovou adaptaci skutečných příběhů o skupině náctiletých zlodějů, kteří vykrádají domy hollywoodských celebrit, bude režírovat americká režisérka Sofia Coppol

Justin Bieber

2. března 2012 v 13:05 | Vejnyss
Toto jestli je lamač at já jsem Svatej Petr XDXDale to auto bych brala :D

Hvězda mladých dívčích srdcí dospěla do plnoletosti

LOS ANGELES Dnes je speciální den pro Justina Biebera. Na papíře už je z něj konečně muž. Dnes totiž slaví osmnácté narozeniny.
Justin Bieber
Justin na sebe poprvé upozornil na serveru YouTube, kam nahrál svá amatérské videa. A tím si parádně nastartoval celou svou kariéru. Všiml si ho zpěvák a rapper Usher, se kterým Justin samozřejmě nemohl odmítnout spolupracovat. Věci kolem mladého Justina se rázem daly do pohybu.

Spoluprací se zrodilo jeho první album My World. Hned prvním singlem zvaným Baby si zajistil Bieber neuvěřitelný úspěch. Píseň se dostala v březnu 2010 na třetí místo v britské hitparádě. Momentálně je video Baby nejsledovanějším a nejvíce komentovaným videem na YouTube.

Na své narozeniny se zpěvák objevil v show Ellen kde prozradil co dostal k svým narozeninám. Jakožto američan mohl Justin řídit už od svých šestnácti let, nicméně až do dnes se vozil "pouze" autem značky Ferrari. Správné milionářské auto dostal až k narozeninám. Od dnešního dne bude Justin zasedat za volant luxusního sportovního hybrida Fisker Karma. Jeho manažer věří, že tvrdě pracoval a tak si auto zaslouží. Fisker Karma se zatím vyrábí ve velmi omezeném množství. První z nich náleží Leonardovi DiCapriovi a na čekacím listě jsou také Al Gore a Colin Powell.


Aby to ale Bieberovým fanynkám nebylo líto, osmnáctiletý zpěvák má pro své fanoušky také jeden dárek -oznámil, že jeho nový singl "Boyfriend" vyjde 26. Března.