Duben 2009

strašidelné příběhy

18. dubna 2009 v 11:41 | VANULKAMILACEK
jééééééé to je hustýýýýýýýýýý


Jednou
se m stala zvláštní věc, není to strašidelný, ale
zvláštní.Když byli rodiče pryč a já měla byt pro
sebe, pozvala jsem si kámošky na pokec a přespání,
když bylo kolem 1h ráno, šla jsem si lehnout, jenže
když jsem si sedala na postel nahmatala jsem pod peřinou
nohu, ale úplně zřetelně, myslela jsem si že tam
usnula, jedna z kámošek, ale když jsem se vrátila zpět
do obýváku, seděly všechny ještě u TV.Tak opravdu
netuším čí to byla noha...Dodneška nám to není
jasné..."hmmmmmmmmmm zvláááštníííí

Když jsem stála před zrcadlem a prohlížela jsem se,najednou jsem e svém odrazu uviděla,jak mi stéká po rameni krev.Když jsem se ale na to rameno podívala,nic tam nebylo.Ani šrám,ani kapička krve.Nenechala jsem se zaskočit a zkoušela si oblečení dál.Když jsem se ale zase podívala do zrcadla,viděla jsem,že u mé postele stojí nějaká postava a v ruce drží nůž!Myslela jsem si,že se mi to zase jenom zdá a tak jsem se v klidu otočila.V tom se otočil klíč ve dveřích,zavřelo se okno a zhasla lampa.Už jsem nebyla klidná,spíš naopak.Šíleně jsem se bála a v tom se na zrcadle objevila krev!Bylo jí čím dál tím víc,až byla i na koberci.Chtěla jsem běžet za mámou,ale dveře nešly otevřít!Teprve pak mi došlo,že ta postava tam stále stojí!Pak začala odříkávat takovou divnou řeč,které nebylo vůbec rozumět!Snažila jsem se uklidnit,ale v tom mě něco praštilo do zad a já jsem omdlela.Když jsem se ráno probudila,tak bylo okno otevřené,lampa svítila,dveře byly odemčené a zrcadlo krásně čisté.Ani památka po tom zvláštním večeru.Jenom byla vedle mě jedna kapka krve.Zjistila jsem,že mi vytekla ze šrámu na rameni.Ten šrám byl na úplně stejným místě,kde jsem ho viděla v zrcadle.Podívala jsem se znovu do zrcadla a zase jsem tam na okamžik zahlédla onu postavu!Byla zohavená a smála se.Potom zmizela a já jí už nikdy nevyděla.Na rameni mám, ale šrám dodnes!

Na duchy nevěřim

10. března 2009 v 16:15 | Sarah
NA
DUCHY NEVĚŘIM!
Jednou jsem spala s kamarádkou na chatě(u
ní na chatě).V noci jsem se probudila protože jsem
potřebovala na wc,ale záchod byl až za chatou .Nedalo se
nic dělat musela jsem se tam vydat!Všimla jsem si hustého
lesa av tom jsem slyšela z lesa kroky.Celá napjatá jsem
se šla do toho lesa podvat ,protože jsem nevěřila na
duchy!Potom jsem uslyšela v křoví pláč.Koukla jsem se-a
byla to moje kámoška!Ruce měla od krve a v zádech
zapíchuté střepy!Zavolala jsem jejím rodičum a táta
s ní rychle odjel do nemocnice.Dozvěděla jsem se ,že v
tom lese zavraždilim v loni holku v našem věku
střepem.Místní drbny si říkají že v tom lese straší
azabíjí holky aby se pomstikla za to co se jí stalo.Jsem
z toho celá vedle!"

Mrtvá kamarádka

7. března 2009 v 21:09 | Sisha(čtenř tohoto blogu)

jEDNOHO DNE JSME JELI NA NÁKUPY JÁ A
TATKA.kDYŽ JSME JELI Z NÁKUPU,Uviděla jsem mojí
nejlepší kamarádku.A tak jsme jí nabídli ,že jí
odveme domu.JÁ si sedla do předu a ona dozadu protože
vzádu byl ještě nákup.Když jsme stáli na červené
ohlédla jsem se do zádun a ona byla pryč!Řekli jsme si
že šla domu měla to už jen kousek,ale mě bylo divné
že by se ani nerozloučila.Tak jsme se jeli podívat a
zeptat se jestli je kamoška v pohodě. Když jsme zaklepali
,dveře nám otevřela kamarádky mamka .Celá ubrečená se
ptala co potřebujeme .My jsme se zeptali co se stalo a ona
nám řekla že je moje nejlepší kamarádka už 3 dny
mrtvé.Prý se jí to stalo na táboře.My s tatkou jsme to
nechápali a já jsem z toho v šoku ještě ted!!Tento
příběh se nestal mě ale prý se skutečněSatan

28. Února 2009 v 13:37 | Sabina a Lucka | Neuvěřitelné a strašidelné příběhyJednou jsme s kámoškou jely na prázdniny k babičce na chatu.Když jsme dorazily na místo,bylo kolem osmé večer.Zatímco jsme vybalovaly věci,napadlo nás,že bychom o půlnoci mohly vyvolávat satana.Nejdřív jsme z toho měly srandu,ale pak jsme mu řekly,že jestli je mezi náma,ať nám dá znamení.Po pár vteřinách začal silně foukat vítr a pršelo jako z konve a za oknem jsme uviděly stín,který se na nás díval červenýma očima.Dostaly jsme šílený strach a začaly ječet tak hlasitě,že jsme probudily i babičku.od té doby už duchy nevyvoláváme a Satana už vůbec ne.
Kosmetický salon

20. prosince 2008 v 19:13 | (další) příběh z Věřte nevěřte
Aktualizováno 28. Února 2009 v 10:53
´Byla
jednou jedna dívka a ta byla moc krásná.na svou krásu
byla moc pyšná.Jednoho dne měla jít na schůzku a tak
tak zašla do salonu aby ji nalíčili.Kosmetička byla
celá paf z její krásy a celou dobu jí lichotila a
snažila se jí na obličeji vykouzlit co nejlepší
výsledek.dívka jak byla posedlá svou krásou vinadala
kosmetičce že jí udělala hnusnou.kosmetička se
naštvala a svolala na ní kledbu.Dívka odešla domů aby
si to opravilaale když se uviděla v zrcadle zděsila se
její tvář bzla šedá a svraštělá,její krásné
modré oči se změnily v vypoulené šedé "koule",vůbec
nechodila ven,a její tvář se stále zhoršovala.Až
jednou yavolala do salonu ale kosmetička se s ní nectěla
bavit.Zavolala plastického chirurga aby jí pomohl.Přijel
ale když jí uviděl myslel si že je dívka blázen,byla
totiž pořád tak krásná jen ona se viděla tak
ohavná.lékař se jí to pokoušel visvětlit ale ona mu
nevěřila.Stále se viděla tak hnusná.......
předhttp://giants.lohudblogs.com/files/2007/03/gisele.jpg po jak se vidělahttp://www.imtausa.org/images/picBabka.bmp

Vykrádač hrobů

15. srpna 2008 v 10:20 | Návštěvník tohoto blogu
Aktualizováno 28. Února 2009 v 10:55
Student archeologie je u cíle svého velkého snu: už nikdy nebude muset na pitomý brigády, aby si přilepšil ke kapesnému. Konečně si bude moct dovolit, co si umane, a možná už ani nebude muset studovat. Je noc, on stojí na louce poblíž městečka známého svou bohatostí na archeologické nálezy. Na přednášce jim profesor líčil, že právě někde tady by se podle pověsti měl nacházet jeden starý germánský hrob, ve kterém je pohřben jistý kníže - ve vzpřímené poloze na svém koni! Pokud je to pravda, je student rozhodnutý hrob najít a odkrýt dávné tajemství - a za tento svůj vědecký přínos jistě dostane tučnou odměnu! A skutečně: zdá se, že tady pod zemí je ukryto něco, co vypadá jako lidské kosti… Student se právě ohnul, aby svůj nález lépe prozkoumal - najednou ale zaslechl vrzání, praskání a ucítil náhlý závan vzduchu… Následující ráno najde zemědělec studentovu mrtvolu: z vysoké jedle se ulomila silná větev, spadla přímo na vykrádače a pohřbila ho do otevřeného hrobu…

Střelnice

15. srpna 2008 v 10:19
Jednoho letního večera jsme s kamarádkou Bárou stanovaly. Byl úplněk. Řekly jsme si, že si uděláme bojovku. Tak jsme šly do střelnice. Přesně před 30 lety se tam stala vražda. Říká se, že se tam jeden pán zbláznil a v amoku zastřelil všechny lidi, co tam byli, včetně sebe. Od té doby nebyla střelnice provozu. Vždycky byla uzamčená a my lezly oknem. Ten den však byla odemčená. Vešly jsme dovnitř, rozsvítily jsme a šly do vedlejší místnosti. Najednou se ozvala rána. Začalo pršet. Začaly se ozývat strašidelné zvuky. Zjevilo se tam 10 lidí. Došlo nám, že ten pán zabil skutečně 10 lidí, včetně sebe. Všechno do sebe zapadalo přesně tak, jak mi vyprávěl děda. Ty osoby se k nám přibližovaly, byly blíž a blíž. Obě jsme se klepaly strachy. Plížily jsme se ke dveřím, ale byly zamčené. Jedna z těch osob vytáhla zbraň, kterou se střílelo, namířila na nás a vyšla rána. V tu chvíli vše zmizelo, rozsvítilo se a přestalo pršet. Doma jsme to řekly jen dědovi. Věděl přesně, co se stalo, protože nám k tomu řekl: "Jen jediný člověk to přežil a to jsem já!"

Kravín

15. srpna 2008 v 10:19
Já a moje kámoška Martina už dlouho pronásledujeme někoho nebo něco, co se schovává v kravíně naší vesnice. 13. 1. 2007 jsme se tam šly podívat a co se nestalo! Uviděly jsme děsivě nahnutý sloup, ve kterém bylo elektrické vedení. Strašně jsme se lekly a přeběhly do stodoly, ve které je velice staré seno. Hned jak jsme tam přiběhly, uviděly jsme na seně postavu! Měla velké červené oči a z pusy jí tekla krev! Lekly jsme se tak, že jsme běžely na to seno. Postava tam nebyla, ale byl tam dopis a oblečení. V dopise stálo: "Nesnáším vetřelce, a proto nelezte tam, kde se bojíte!" Dopis jsme měly v ruce a v tom zafoukal vítr a dopis se najednou sám od sebe roztrhal! Uslyšely jsme řev a prchaly pryč. Babičky nám řekly, že před 50 lety se tohle také stalo. Jednoho dne nějaký pán postavil tento kravín a jelikož v něm nikdo nechtěl pracovat, tak ho to rozzuřilo natolik, že na něj svolal tuto kletbu. Teď se kravínu raději vyhýbáme.

Chrápání na hřbitově

15. srpna 2008 v 10:05 | Suzuki
Když jsme byly se sestrou na procházce, napadlo nás, že půjdeme na hřbitov zapálit svíčku naší babičce. Pak jsme si ještě šly prohlédnout pomníky na okolních hrobech. Zastavily jsme se u hrobu ročního chlapečka Matěje. Najednou jsdme uslyšely chrápání. Zvuky vycházely z vedlejšího hrobu. Hrozně jsme se lekly. Pak jsme usylyšely bouchání, jako by se někdo dobýval z hrobu. Nevěděly jsme, co máme dělat. Raději jsme rychle utekly ven z hřbitova. Jenomže nás někdo začal honit! Viděly jsme průhledného muže a ženu s malým dítětem. Podle fotk jsme poznaly, že se jedná o toho malého mrtvého Matěje. Vzaly jsme nohy na ramena a utekly jsme domů. Jenomže tam nikdo nebyl, tak jsme zazvonily na sousedy. A otevřít nám přišli právě ti lidé, co jsme viděly na hřbitové! Utíkaly jsme k dalším a dalším dveřím - a všude nám otevírali ti samí lidé! Za chvíli sse vrátili rodiče z nákupu. Hurááá!! Záchrana! Už nikdy nepůjdeme samy na hřbitov.

Karel IV

15. srpna 2008 v 9:56 | verushka
Aktualizováno 30. srpna 2008 v 16:14
Před několika lety jsme se roozhodly s kámoškama, že budeme vyvolávat duchy. Domluvily jsme se, že budeme vyvolávat Karla IV. Sešly jsme se tedy u mě doma, vzaly svíčku, sedly jsi do kruhu apod. Začaly jsme vyvolávat. Asi po pěti minutách se ozvalo zabouchání na skříň. 3x. Pak jsme se začaly ptát na otázky. Po pár otázkách se mé kamarádce otočily obě očia začala mluvit úplně jiným hlasem. Bylo nám jasné, že přes naši kámošku mluví Karlův duch. Mluvil něco o budoucnosti, ale já jsem ho nějak nevnímala, protože jsem byla úplně vedle. "Kámoška" tak mluvila asi půl minuty, pak se svalila na zem a absolutně o ničem nevěděla. Potom spadly žaluzie a bylo po
všem. Byly jsme tak vyděšené, že jsme ho ani neodvolaly.

Průvan
Bylo kolem dvanácté v noci a Hanka ulehala spokojeně do postele. Byla sobota,tak mohla jít spát pozdě. Už skoro spala když jí zazvonil mobil. V rychlosti zjistila,že jí volá kamarádka Lucie. Myslela si,že si z ní dělá legraci,nebo jí chce popřát dobrou noc. Tak či tak,Hanka jí to zvedla. Než stačila Lucie promluvit,křikla Hanka do telefonu že chce spát,že dobrou noc a ať nevolá!!Nenechala Lucku promluvit jediné slovo. Položila mobil v domění že už nebude volat a zavřela oči. Hned se ale ozval mobil znovu. Hanka se naštvala a zvedla to,ale než stačila cokoli zařvat Lucka začala zoufale prosit o pomoc,že je doma a že ji napadla nějaká žena. Hanka se polekala jejího přiškrceného hlasu. Takhle vyděšený hlas by Lucie nedokázala nahrát. Přemohla strach,nasedla na kolo a uháněla Lucce na pomoc. Napadlo jí,že by měla radši zavolat někoho dospělého,ale to mohla Lucka zavolat rovnou policii.Co když si dělá přece jen legraci?Tak či tak,protože to od sebe nemají daleko,vyjela Hanka do tmy. Už zdálky viděla temný lucčin dům. Ten útulný a prosluněný dům byl tytam a místo něj stála u lesa chladná a tmavá vila. V noci vše vypadá jinak. Už při prvním pohledu si byla Hanka jistá,že si z ní Lucka nedělala blázny. Dveře byly vyražené z pantů a z patra se lesem nesl jekot vyděšené a přiškrcené Lucie. Hanka odhodila kolo a spěchala do patra. Vtrhla do Lucčina pokoje a věnoval se jí takový pohled že na to v životě nezapomene. Lucie seděla na posteli,z pusy a nosu jí tekla rudá krev,byla modrá a kdosi nebo cosi ji škrtilo. Lucka v ruce držela mobil a stále ječela.Ale už z posledních sil. Náhle se ozvala rána.Postava která Lucii škrtila se polekala a vyletěla oknem ven. Lucka se rozkašlala a začala se dusit. To průvan způsobil tu ránu!Lucie divoce ukazovala ke dveřím.Hanka se polekala a otočila se.Nic tam však nebylo. počkala až se ubohá Lucka vykašlala a pak spolu běžely do ložnice. Už z chodby Hanka slyšela podivný vrzavý zvuk. Vešly a začaly obě řvát tak,že takhle nikdo nikdy v životě neřval. lucčini rodiče viseli na lanech od stropu a houpali se. Obě vyběhly z domu pryč a na policii. Policie jim s postavou nevěřila a usoudili že to byl vrah. Jen Lucie a Hanka však věděly pravdu. Lucčina rodina se nenáviděla s druhou a dělali si naschvály a zrovna ten osudný den přišla řada udělat naschvál druhé rodině. Lucčini rodiče jim odpojili nějakou součástku u auta.netušili však jaký to bude mít dopad. Celá rodina si ješte tentýž den vyjela na výlet a na křižovatce kde potřebovali odpojenou součástku se stala veliká nehoda.Celá rodina byla mrtvá. Lucčini rodiče to nemohli rozdýchat,tohle přece nechtěli. Ale bylo pozdě a duch matky té zesnulé rodiny se přišel pomstít...

Mail

Asi před rokem v pátek jsem dostala E-mail.Byly v něm otřesné fotky holky,která spáchala sebevraždu.Také v něm stálo,že pokud tento e-mail nepošlu 10 lidem do 7 dnů,tak se mi to mrtvé děvče najde.Já na tyto věci nevěřím a ihned jsem to smazala.To byla chyba!Přesně za týden jsem měla volné odpoledne,tak jsem k nám pozvala kamarádku.Když jsem šla ze školy,připadalo mi,že se za mnou někdo plíží,ale jakmile jsem se otočila,nikdo tam nebyl.S nepříjemným pocitem jsem šla dál.Těsně před domem zvuky ustaly.Oddychla jsem si.Vešla jsem do předsíně a najednou se předemnou zjevila ta dívka z e-mailu.Začala jsem křičet,ale ona se ke mě přibližovala víc a víc.Na poslední chvíly zazvonila kamarádka a ta mrtvola zmizela.Věřte nebo ne,tohle se opravdu stalo!

Záhadný stařík

Tenkrát mi bylo 9 let. Byli jsme na návštěvě u příbuzných v Německu. Sluníčko krásně svítilo, senza příležitost někam vyrazit. Tak jsme se sestřenkou popadly kola a jely. Prostě někam, kde je hezky. Dojely jsme do lesa, u kterého byl na kraji starý park. První pohled byl strašidelný a mrazivý, ale co, vlezly jsme tam. Já jsem omylem zabouchla starobylá vrátka, které se málem rozbily. Prohlížely jsme si to tajemné místečko. Po chvilce něco šustlo. Myslely jsme, že je to nějaké zvíře, ale ne! Za chvíli z keře vylítnul podivný stařík a něco na nás zakřičel, ale my jsme mu nerozuměly a stály jsme jak opařené na tom samém místě. Samo, že jsem začali křičet a potom zdrhat, ale nemohly jsme otevřít tu zatracenou branku. Koukala jsem na toho muže, zatím co sestřenka se mermomocí snažila přesvědčit tu branku, aby povolila. Ten stařík byl malý a ušmudlaný. V roce něco držel. Pytel! Byl ode mne tak půl metru a já myslela, že mě do toho pytle strčí. Záhadně branka povolila a my jsme o 106 jely z toho lesa ven. Něco za námi křičel, ale nerozuměly jme mu. Nikdy bych se tam už nevrátila! Potom jsme zjistili, že v tom lese byla nalezena v pytli mrtvá holčička!

Záhadná kaplička

Před několika měsíci jsem šla s kamarádkou na skalky, kde je stará kaplička. Pořád nás zajímalo, co je uvnitř, a tak, když jsme objevily shnilé prkno, vykoply jsme ho a vlezly dovnitř. Nemohly jsme uvěřit tomu, co jsme uviděly! Za oltářem stál nějaký kněz! Strašně jsme se vyděsily a utekly ven. Asi po dvou hodinách dějepisu jsme se dozvěděly, že asi před třemi lety tam byl onen muž smrtelně pobodán vykradači

Pravda nebo sen

Byl večer a my jsme s kamarádkou Majkou začaly vyvolávat duchy,V tom se u nás začaly dít podivné věci!Například se hýbal lustr i když byly všechny okna i dveře zavřené a potom se z přízemí začaly ozývat divné hlasy.Najednou začaly vrzat schody a my slyšely nějaké kroky!Majce začalo bý špatně a nakonec omdlela,Bylo to jak ve zlém snu.Někdo vzal za kliku v našem pokoji!Dveře se otevřely a tam koukaly dvě zelené oči!V tu chvíli jsem byla vděčná,že moje skříň má zámek!Dveře se zavřely a já si uvědomila,že Majda není na svém původním místě.Začala jsem panikařit.Hledala jsem Majdu všude po domě,ale nemohla jsem jí najít.Na dveřích a na zdi byly škrábance a krvavé stopy.Náhle se mnou začal někdo cloumat.Byla to moje mamka a říkala,že mě našla schoulenou pžed barákem ve vysokých horečkách.Majdu našli o týden později v boudě u řeky a na mých dveřích byly stopy od krve.Byl to jen sen,nebo to byla pravda?!

Strašidelná párty

Hrozně ráda pořádám různé párty. Nedávno jsem pozvala pár kamarádek. Dělaly jsme všelijaký blbůstky a o půlnoci jsme si řekly, že zkusíme vyvolávat duchy. Já na takové věci věřím, ale mám z nich i trochu strach. Vyvolávaly jsme ducha jednoho kluka. Jmenoval se Petr a bydlel v naší ulici. Rozešel se s holkou, kterou měl hrozně moc rád a ve vzteku jí hodil v noci cihlu do okna. Zabil ji. Petra našli druhý den oběšeného v jeho pokoji. Je to jen báchorka, kterou nám vyprávěla babička, ale my jsme jí věřili. Byly jsme usazené kolem svíčky a já jsem pronesla zaříkadlo, Pak jsem otevřela oči a řekla jsem: ,, Petře, jestli jsi přítomen v této místnosti, dej nám znamení". Najednou vletěla dovnitř cihla a trefila moji kámošku Evču! A další! Začaly se na nás řítit cihly a my postupně padaly k zemi a pak...pak jsme se naráz vzbudily. Nejdříve jsme se na sebe nechápavě podívaly. Beze slova. Pak jsem se podívala vedle sebe. Na zemi ležela cihla a střepy u okna. Od té doby jsme už duchy nikdy nevyvolávaly!

Smrt

Asi před dvěma lety mi zemřel nejlepší kamarád Michal. Už ve čtrnácti se začal zabývat černou magii. Říkala jsem si, že ho ty čáry máry stejně brzo přestanou bavit. Ale za pár měsíců se opravdu změnil. Byl najednou strašně uzavřený a všechny kolem sebe nenáviděl. Nikdo nechápal proč. Nikdo s ním o tom nechtěl mluvit, protože z něj měli strach. Přiznám se, že já také, ale stejně jsem mu chtěla pomoci. Jeho rodiče s ním byli jednou u psychiatra a ten si ho nechal v léčebně na pozorování. Jednou jsem za ním šla. Myslela jsem si, že mě nebude chtít ani viděl, ale byl strašně rád. To co mi řekl, mě pěkně vyděsilo. Prý v něm byl převtělený duch nějakého vraha, a proto se ke všem dřív tak choval. Prý ho ale nějakým kouzlem vymýtil a je v pohodě. Za nějakou dobu ho pustili domů, protože byl v pořádku. Všechno bylo zase jako dřív. Ale jednou večer za mnou přišel Michal celý vyděšený a řekl mi, abych druhý den nikam nechodila a zůstala celý den doma. Nechtěl mi říct proč, ale já mu to slíbila. Byla jsem zmatená, protože jsem níčemu nerozuměla. Druhý den se vše nemile vyjasnilo. Rodiče mi řekli, že se Michal oběsil v parku v naší vesnici. Nic jsem nechápala a byla jsem na dně. Michalovy rodiče mi potom donesli dopis, který Michal napsal krátce předtím, než se zabil. Napsal mi, že v něm byl zrovna ten duch převtělený. Věděl už předem, že se to stane, a proto mě varoval. Prý by mě zabil kdybych tenkrát nezůstala doma. Všechno do sebe zapadalo. Skoro každý večer jsem chodila do toho parku s kamarádkou. Michal mi to zakázal tam jít a prý se raději zabil, než aby mi ublížil. Nemohl se toho ducha zbavit, a proto dal svůj život za můj. Každý rok v ten den, kdy se to stalo, slyším jak mi šeptá, že mě má rád a počká na mě tam nahoře.

3O let

Tento příběh se stal nedávno. Naši odjeli na zábavu a já měla celý dům jen pro sebe. Hned jak se setmělo, usadila jsem se do křesla a začala číst knižku s horory. Když v tom se ozvalo silné zabušení za okno. Protože mám pokoj v prvním patře, hned jsem to svedla na větev stromu, kterou rozhoupal sílící vítr. Na incident jsem však brzy zapomněla. Pomohla mi k tomu horká koupel při svíčkách. Pohoda ale netrvala dlouho. Náhle totiž všechny svíčky zhasly, jako by je někdo naštvaně sfoukl. Průvanem to být nemohlo, protože jsem předtím všechna okna pečlivě zavřela. Začala jsem se bát, a proto jsem si šla lehnout. Pojednou jsem ucítila, že v pokoji nejsem sama. Opatrně jsem otevřela oči a rozhlédla se po pokoji. V protějším rohu stála, zády ke mně černě oblečená shrbená postava. Hrůzou jsem se nemohla pohnout a když se začala pomalu otáčet a já uviděla zjizvený obličej, omdlela jsem. Vzbudili mě až ráno naši, kterým bylo divné, že tak dlouho spím. Povyprávěla jsem jim své noční dobrodružství a čekala, že mi neuvěří. Překvapili mě však starým příběhem - před 30ti lety tu

pusinky

13. dubna 2009 v 13:30 | VANULKAMILACEK
hezkéé

pusapusa, dieťapusa

krvavé oči

13. dubna 2009 v 13:01 | VANULKAMILACEK

scene

13. dubna 2009 v 12:59 | VANULKAMILACEK
scene vlasy
scene-1.jpg scene girl image by ladylickmyduck


BAREVNÉ VLASY

13. dubna 2009 v 12:53 | VANULKAMILACEK
HEZKÉ HMMM..........
262e54d.jpg image by josetteTRainbowhair.jpg Rainbow Hair image by LinzyWoods22twinzz.jpg image by nirvanacookie
Obrázek “http://a921.ac-images.myspacecdn.com/images01/94/l_372672ff949ffb012a2ce57ba9d25790.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.SMUTNÉÉÉ OČI

13. dubna 2009 v 12:45 | VANULKAMILACEK
TOHLE TEDA NENÍÍÍ MOC KRÁÁSNÝ

nádhernéé očička

13. dubna 2009 v 12:39 | VANULKAMILACEK
krááááásnéíéééé

(print image)
NO TOHLE TEDA ROZHODNŠ¨Ě KRÁSNÉ NENÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kusovky-a

12. dubna 2009 v 13:09 | VANULKAMILACEK
božíííí